(GMT+8). Change
Football Predictions App | Livescore App

Soccer Odds & Odds Comparison

Time
Team
Handicap
O-U
1x2
09/04 06:15

Atletico Paranaense

Colo Colo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 06:15

Defensa Y Justicia

Olimpia Asuncion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 06:15

Caracas FC

Libertad Asuncion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 08:30

Guarani CA

Palmeiras

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 08:30

America de Cali

Univ. Catolica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 08:30

Internacional RS

Gremio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 08:30

Alianza Lima

Racing Club

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 03:00

Monterrey

Club Tijuana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:30

Slavia Mozyr

BATE Borisov

 


0.5 

0.78 

1.02 

2.5 

0.93 

0.87 

2.96 

2.01 

3.05 

09/04 00:30

Dinamo Brest

Shakhter Soligorsk

 

0-0.5 

0.98 

0.82 

2-2.5 

1.07 

0.7 

2.2 

3.05 

2.85 

09/04 03:00

Aguila

Once Municipal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 03:00

Cd El Vencedor

CD FAS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 03:00

Isidro Metapan

Cd Chalatenango

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 03:00

Jocoro

Independiente San Vicente

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 03:00

Sonsonate

Santa Tecla

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

JK Tallinna Kalev

Levadia Tallinn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 00:00

Kuressaare

Trans Narva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 00:00

Nomme JK Kalju

Tartu JK Tammeka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 00:30

Flora Tallinn

Paide Linnameeskond

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 01:00

Parnu Jk

Parnu Linnameeskond

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 01:00

Maardu Fc Starbunker

Vandra Jk Vaprus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Iceland Womens U19

Scotland Womens U19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Netherlands Womens U19

Romania Womens U19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Serbia Womens U19

Switzerland Womens U19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Spain Womens U19

Sweden Womens U19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Austria Womens U19

Russia Womens U19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Finland Womens U19

Croatia Womens U19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Poland Womens U19

Hungary Womens U19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Belgium Womens U19

Slovakia Womens u19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Czech Womens U19

England womens U19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Norway Womens U19

Ireland Womens U19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 21:00

Chikhura Sachkhere

Norchi Dinamoeli Tbilisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 21:00

Dila Gori

Dinamo Batumi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 21:00

Samtredia

Dinamo Tbilisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 21:00

Lokomotiv Tbilisi

Telavi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 01:00

Antigua Gfc

Coban Imperial

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 01:00

Xelaju MC

Santa Lucia Cotzumalguapa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 01:00

CSD Municipal

Deportivo Sanarate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 01:00

Guastatoya

Siquinala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 01:00

CD Malacateco

Club Comunicaciones

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 01:00

CD Puerto de Iztapa

Deportivo Mixco

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 03:00

Alftanes

Fram Reykjavik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 03:00

Ir Reykjavik

Ka Akureyri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 18:00

Kawasaki Frontale

Kashima Antlers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 18:00

Shimizu S-Pulse

Nagoya Grampus Eight

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 18:00

Matsumoto Yamaga

Urawa Red Diamonds

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 18:00

Cerezo Osaka

Vegalta Sendai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 18:00

Consadole Sapporo

Sanfrecce Hiroshima

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 18:00

Yokohama

Sagan Tosu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 18:00

Kashiwa Reysol

Shonan Bellmare

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 18:00

Gamba Osaka

Oita Trinita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 00:00

Jelgava

Riga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Tas De Casablanca

KAC de Kenitra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Wydad Fes

Racing Casablanca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Club Salmi

Itihad Z. Khemisset

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Chabab Rif Hoceima

Chabab Ben Guerir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Wydad Temara

ASS Association Sportive de Sale

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Kawkab de Marrakech

Chabab Atlas Khenifra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

SCCM Chabab Mohamedia

Olympique Dcheira

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Union Sportive Sidi Kacem

Maghreb Fez

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/04 06:00

Las Sabanas

Jalapa

 

0.86 

0.9 

2.5 

0.96 

0.79 

2.39 

2.45 

09/04 06:30

Managua

Deportivo Ocotal

 

1.5 

0.96 

0.8 

2.5-3 

0.87 

0.88 

1.27 

6.2 

4.7 

09/04 08:00

Diriangen

Chinandega

 

1-1.5 

0.83 

0.93 

2.5-3 

0.9 

0.85 

1.36 

5.2 

4.4 

09/04 09:00

Real Esteli

Juventus Managua

 

0.84 

0.92 

2.5 

0.75 

1.49 

4.4 

3.85 

09/04 09:00

Walter Ferretti

Real Madriz

 

0.5-1 

0.77 

2.5 

0.76 

1.6 

3.9 

08/04 22:00

Dunarea Calarasi

Juventus Bucharest

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Scm Argesul Pitesti

Politehnica Timisoara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Gloria Buzau

Voin Tate Numa Glenn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Luceafarul Oradea

Scolar Resita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Metaloglobus

Concordia Chiajna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Csikszereda

CS Mioveni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Petrolul Ploiesti

Pandurii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Ripensia Timisoara

Universitaea Cluj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Snagov

Farul Constanta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

UTA Arad

Rapid Bucuresti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 20:00

Krasnodar II

Torpedo Moscow

 


0.82 

0.96 

2-2.5 

0.78 

1.02 

1.5 

3.75 

08/04 20:00

Baltika

Yenisey Krasnoyarsk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 20:00

Chertanovo Moscow

Torpedo Armavir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 20:00

Fakel Voronezh

Rotor Volgograd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 20:00

Chayka K Sr

Khimki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 20:00

Mordovia Saransk

Avangard

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 20:00

Volga Olimpiets

Luch-Energiya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 20:00

Shinnik Yaroslavl

Neftekhimik Nizhnekamsk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 20:00

Ska Khabarovsk

Tekstilshchik Ivanovo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 20:00

Spartak Moscow II

Tom Tomsk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

NK Mura 05

NK Aluminij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 22:00

Nafta

Nk Radomlje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08/04 19:00

Cska Pamir Dushanbe

Khujand

 

0.88 

0.88 

2-2.5 

0.88 

0.92 

2.42 

2.42 

2.99 

08/04 19:00

Dushanbe 83

Esteghlal Dushanbe

 


1-1.5 

1.1 

0.7 


0.78 

1.02 

6.8 

1.27 

4.75