(GMT+8). Change
Football Predictions App | Livescore App

Spain Tercera Division Soccer Odds & Betting Odds

Time
Team
Handicap
O-U
1x2
15/12 18:00

Uf Beniganim

Elche Cf Ilicitano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 18:15

SD Deusto

Cd Vitoria Spa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 18:30

Acero

Hercules Ii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 18:30

Parla Escuela

Cf Trival Valderas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 18:30

Alcorcon B

RSD Alcala Henares

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

Cd Gerena

Cordoba B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

San Rafael

Soller

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

Muleno

Mazarron

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

Arroyo Club Polideportivo

Olivenza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

Trujillo

Villanovense

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

Cd Montijo

Cacereno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

Up Plasencia

Moralo Cp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

Cd Cuarte Industrial

CD Sarinena

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

Condal

Cd Mosconia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

Cd Covadonga

Club Siero

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

Sd Lenense

Cd Praviano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

Sd Navarro

Uc Ceares

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

Cd Ariznabarra

SD Beasain

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

SD Gernika

Santurtzi Cd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

EC Granollers

Cf Peralada

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

Sant Andreu

Vilafranca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

Ud Paterna

CD Olimpic Xativa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

Recambios Colon Cd

Intercity

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

Atletico Pinto

Sad Villaverde San Andres

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

Mostoles

Rcd Carabanchel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

Almeria B

Ejido

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

Cd Huetor Vega

Poli deportivo Almeria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:00

Velez

Atletico Mancha Real

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:15

Ue Sants

Ue Castelldefels

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:30

Ud Collerense

Sd Formentera

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:30

Eg El Palmar

Ciudad Murcia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 19:45

Sd San Ignacio

CD Basconia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 20:00

Cd Buzanada

Ud Gran Tarajal St

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 20:00

Marino

Lanzarote

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 20:00

Villa Santa Brigida

UD Ibarra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 22:30

Calamocha

Ud Fraga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 23:00

Cd Llosetense

Santa Catalina Atletico

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 23:00

Cp Calasancio

Vianes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 23:00

Casalarreina

Naxara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 23:00

Cd Ebro

Cd Berceo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 23:00

Ad Almudevar

Barbastro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 23:00

Tamar Ritter

Villanueva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 23:00

Sd Borja

Cd Binefar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 23:00

Cd Torrijos

CD Guadalajara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 23:00

CD Tuilla

Cd Vallobin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 23:15

Cd Plus Ultra

Ud Los Garres

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 23:30

Arosa Sc

CD Barco

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 23:30

Aguilas CF

Ucam Murcia B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 23:30

Rcp Valverdeno

Cd Coria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 23:30

Cd Valdefierro

Utebo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 23:30

Cd Madridejos

Cs Puertollano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 23:30

Sd Textil Escudo

Atletico Albericia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 23:30

Tolosa

Sd Balmaseda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/12 23:30

Cd Artistico Navalcarnero

Cd El Alamo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 00:00

Cd Choco

Cf Alondras

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 00:00

Cd San Roque De Lepe

Xerez CD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 00:00

Xerez CD

Ciudad Lucena

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 00:00

Lorca Deportiva

Huercal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 00:00

AD San Juan

Cd Subiza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 00:00

Teruel

San Juan De Mozarrifar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 00:00

Almagro

La Solana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 00:00

La Roda CF

Almansa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 00:00

Manchego Ciudad

Cd Villacanas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 00:00

Cultural De Durango

Sestao

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 00:00

CD Lagun Onak

Urduliz Ft

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 00:00

Terrassa

Cp San Cristobal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 00:00

Alcoyano

UD Alzira

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 00:00

Atletico Saguntino

Silla

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 00:00

Novelda

Villarreal C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 00:30

Ud Los Barrios

Cd Utrera

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 00:30

Murcia B

Cartagena B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 00:30

JD Somorrostro

Real Sociedad C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 00:30

Suodu Pei

Pasaia Ke

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 00:30

Huetor Tajar

Malaga B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/12 01:30

CD Tudelano

Ccd Alberite